ÖVRIGT / Speglar / Pigtittare 7325309
nr 732 5309
1800-tal, höjd: 62
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 december 2011
kl 17:31:11
15/12 17:30:12
100 kr
16/12 01:31:01